Pokusil jsem se překreslit původní potisky na 1000MB - schema řazení z čelního skla, ze vzduchového filtru, olejového čističe a nálepky u chladiče. Ne všechno je zcela přesné, hlavně obtisk z olejového filtru má spoustu nedostatků. Nepovedlo se mi sehnat přesně stejné písmo, obrázek PAL Autobrzdy jsem si nakreslil podle oka-po vytisknutí je vidět, že je trochu menší a ne všechny rozměry umístění popisků uvnitř sedí. Neměl jsem možnost mít při kreslení nějaký původní před počítačem, dělal jsem podle fotky a po paměti. Postupem času to zkusím opravit. I tak to ale vypadá použitelně.

Další mám v plánu zelený potisk se schematem na dobíjecím relé, pokud mi může někdo poslat detailní fotku budu rád, ideálně na fotce s přiloženým pravítkem ať je kopie co nejpřesnější. Na původní cívce byl také černý proužek s nápisem, bohužel všechny moje jsou už nečitelné.

Přiložený soubor PDF stačí vytisknout na samolepicí folii, v kopycentru mě to stálo cca 20 Kč, drží to dobře neodlepuje se, ani slunce neudělalo se schematem řazení na čelním skle za rok nic. U olejového filtru to vyzkoušené zatím nemám-uvidíme.

POTISKY - pdf


Další jsem zkusil vytvořit potisk na cívku, tentokrát je docela přesný, měl jsem k dispozici nový originál, problém je trochu s barvou písmen na černém pozadí - snažil jsem se imitovat zlatavý pozink. Bílá písmenka jsou dost výrazná.
Taky jsem zkusil nechat si vytisknout samolepku jinde než obvykle. Obsluha to vyjela na jakési multifunkční kopírce a výsledek byl docela mizerný. Černá byla jen tmavě šedá a dost šmouhatá, barvy také. Takže je třeba zkusit to tam, kde mají solidní barevnou tiskárnu.

POTISKY 2 - pdfKonečně jsem sehnal originál schémátka, které je na relátku. Výsledek není úplně ideální, písmo se trochu liší a barvu pozadí jsem také netrefil úplně dokonale, ale porovnáním od oka to lépe nezvládnu.

POTISK 3 - pdf


Výsledek...